Подписаться на RSS

/Files/images/razdeliteli/7021.gif

2016-2017 навчальний рік

Поздоровляємо Нового редактора шкільної інформаційної газети дитячої організації "СПЕКТР" Обломія Олександра з новим призначенням.

Запрошуємо всіх талановитих та творчих дітей надавати свої вірші, статті, оповідання, колажі, натюрморти, фоторепортажі для висвітлення ваших робіт у шкільній пресі.

Якщо у вашому класі проходять цікаві заходи, ми з задоволенням висвітлимо ці події на нашому сайті та у шкільній газеті.

/Files/images/razdeliteli/7d24c0bc916dcef656b18c6723b2eea9.gif

16 квітня відбулося нагородження учасників конкурсу "Золотий диктофон".

/Files/images/nagorodjennya/DSCN6564.JPG

За участь в міському етапі обласного фестивалю дитячої преси "Золотий диктофон" в намінації "Газета III тисячоліття" була нагороджена головний редактор шкільної газети "СПЕКТР" Ігнатенко Анна (учениця 9-А класу, член шкільного парламенту ДО "СПЕКТР"),і керівник творчої групи шкільного веб-сайту школи №2 Смокіна Діана (учениця 9-А класу), грамотами Рубіжанської міської ради.

/Files/images/nagorodjennya/DSCN6557прол6.jpg

/Files/images/nagorodjennya/DSCN6563тонрвпнгще.jpg

Ми бажаємо членам редакції газети "СПЕКТР" і творчій групі шкільного веб-сайту подальших успіхів у роботі і перемог у різноманітних міських конкурсах.

/Files/images/razdeliteli/57bb953fc87d.gif

На одном из заседаний школьногопарламента ДО"СПЕКТР" был избран новый редактор информационной газеты ученица 9-А класса Игнатенко Анна.


/Files/images/spektr/Аня Игнатеко.jpg

Она систематизирует материал, собранный редколлегией во время школьных мероприятий, а так же занимается художественным оформлением газеты. Аня хоть и новичок в общественной работе, но она поразила членов школьного парламента своей настойчивостью и трудолюбием.

Мы желаем нашему новоизбранному редактору удачных статей, острых тем и легкого пера!

/Files/images/razdeliteli/152883limxnrgy9e.gif

/Files/images/spektr/gazetyi/газета№1.jpg

/Files/images/spektr/gazetyi/газета№2.jpg

Кол-во просмотров: 0