Подписаться на RSS

/Files/images/HxKsUr_0Hm4.jpg

Історія акції….

Насильство в сім’ї або родині залишається серйозною проблемою для усіх держав-учасниць ООН, незалежно від регіону, мирного часу, культури, конфліктів або стихійних лих.

Воно набуває багатьох форм та занадто часто суспільство заплющує на нього очі. Щоб зупинити насильство у сім’ї необхідна консолідація зусиль урядів, парламентів, місцевих структур та громадськості.

З 1991 р. у більш ніж 100 країнах світу проходитьВсесвітня кампанія «16 днів проти насильства», що була ініційована Всесвітнім інститутом жіночого лідерства. Власне тоді визначився зв’язок між насильством стосовно жінок та правами людей.

Шістнадцятиденний період кампанії охоплює наступні важливі дати:

25 листопада– Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок.

29 листопада– Міжнародний день захисників прав жінок.

1 грудня– Міжнародний день боротьби зі СНІДом.

2 грудня– Міжнародний день за відміну рабства.

3 грудня– Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями.

5 грудня– Міжнародний день волонтера.

9 грудня– Міжнародний день боротьби з корупцією.

10 грудня– Міжнародний день прав людини.

Мета кампанії — збільшити розуміння та обізнаність про всі форми насильства, створити в суспільстві простір, вільний від насильства.

Україна приєдналася до всесвітньої акції у 2000 р. Відтоді кожного року по всіх містах України проходять різноманітні заходи, під час яких лунає«СТОП НАСИЛЬСТВУ!».

Учні нашої школи прийняли участь в цій акції, розглянувши матеріали та створивши буклети за цією тематикою.

/Files/photogallery/2988/Публикация1.2.jpg/Files/photogallery/2988/Публикация2.jpg/Files/photogallery/2988/Винюкова.jpg/Files/photogallery/2988/Дубовик 1.jpg/Files/photogallery/2988/Дубовик2.jpg

Кол-во просмотров: 0