Подписаться на RSS

2016-2017 навчальний рік

ВИХОВУЄМО ПАТРІОТІВ

8 лютого 2017 року у спеціалізованій школі І-ІІІ ст.№2 відбувся міський науково-практичний семінар для педагогів-організаторів загальноосвітніх навчальних закладів «Національно-патріотичне виховання як засіб формування національної свідомості учнівської молоді » .

/Files/images/1/2/DSC_0030.JPG

У сучасних суспільно-політичних умовах, коли Україна ціною життя Героїв Небесної Сотні, зусиллями українських військових, добровольців, волонтерів відстоює свободу і територіальну цілісність, пріоритетного значення набуває патріотичне виховання дітей та учнівської молоді.

/Files/images/1/2/DSC_0018.JPG

Враховуючи суспільно-політичну ситуацію, що склалася в Україні,усе більшої актуальності набуває виховання в молодого покоління почуття патріотизму, відданості загальнодержавній справі зміцнення країни, активної громадянської позиції . Отже,навчальний заклад має стати для кожної дитини осередком становлення громадянина-патріота України ,готового самовіддано розбудовувати країну як суверенну, незалежну, демократичну, правову ,соціальну державу.

Отож тема науково-практичного семінару для педагогів-організаторів була обрана з метою вдосконалення роботи з даного питання ,формування ідеологічної компетентності та патріотичного світогляду вчителів. А також з метою ознайомити присутніх із засадами організації національно-патріотичного виховання учнів у системі навчально-виховної роботи Рубіжанської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №2.

/Files/images/1/2/DSC_0061.JPG

До присутніх із вітальним словом звернулася заступник директора школи з ВР Левандовська О.М.

/Files/images/1/2/DSC_0005.JPG

Учасників семінару привітали учні, які виконали гімн школи. Президент ДО «СПЕКТР» Овчаренко Кирило та члени Шкільного парламенту познайомили гостей із історією та сучасним життям школи.

/Files/images/1/2/DSC_0041.JPG

Семінар складався із теоретичного та практичного модулів. Відповідно до програми семінару, робота теоретичного модуля проводилася у форматі представлення презентацій з досвіду роботи нашого закладу, яку представили педагоги: Левандовська О.М., Кашуба І.Л., Обломій О.В., Чернишова Я.О., Чередниченко В.О.

Заступник директора школи з виховної роботи Левандовська О.М. у своїй доповіді «Виховання патріотизму молоді в сучасних умовах» розповіла про патріотизм у різних країнах світу. Допомагали їй у цьому учні школи.

/Files/images/1/2/DSC_0015.JPG

Досвідом ділилася педагог-організатор школи Кашуба Ірина Леонідівна.

/Files/images/1/2/DSC_0096.JPG

У своєму виступі-презентації «Проект «Я – патріот» як засіб формування патріотичної свідомості учнівської молоді» розповіла про роботу лідерів Шкільного парламенту та учнів школи про роботу над проектом «Я-Патріот» , про колективні творчі справи (КТС), а також роботу класних керівників у цьому напрямку. Та зазначила, що у підростаючого покоління треба виховувати саме дієвий, активний патріотизм.

Адже питання розвитку системи патріотичного виховання, формування національної свідомості, громадянської активності – одне з головних у роботі педагогів-організаторів з реалізації завдань і змісту патріотичного виховання дітей та молоді .

Про акцію «Янголи миру» педагогам – організаторам доповіла заступник директора з НВР Чернишова Я.О.

/Files/images/1/2/DSC_0116.JPG

А чарівне янголятко подарувало присутнім маленькі сувеніри на згадку.

/Files/images/1/2/DSC_0125.JPG

Обломій О.В. ( кл.керівник 9-а кл.) разом з учнями 9-11пригадала подорожі до м. Львів , Чернігів у рамках Всеукраїнських проектів «Ми – діти єдиної країни» та «Схід – Захід разом».

/Files/images/1/2/DSC_0098.JPG

Про місце України у світі та відносини з сусідами в рамках апробації курсу «Культура добросусідства» виступила вчитель початкових класів Чередниченко В.О.

/Files/images/1/2/DSC_0137.JPG

Як зазначили виступаючі, національно-патріотичне виховання у школі здійснюється комплексно – через навчальний процес, позакласну виховну роботу, функціонування органів учнівського самоврядування – і носить послідовний характер.

/Files/images/1/2/DSC_0145.JPG

Під час проведення практичного модуля учасники семінару активно долучилися до роботи команд у виховному заході «Я люблю Україну». Ведучими якої були: Дембовський Ю.М.(вчитель фізичної культури) та Софія Бережна (учениця 7 класу).

Працювало журі конкурсу: керівник міського методичного об’єднання педагогів – організаторів Видиш І.М. та педагог – організатор школи №7 Гріб Л.І.

В двох командах змагалися учні 4 класів та гості школи.

Діти виконували українські пісні, завзято танцювали…

Учасники гри були нагороджені мішечками з соняшниковим та гарбузовим насінням.

Овчаренко О.В. (вчитель образотворчого мистецтва) підготувала майстер-клас «Барви рідного краю»

Практичний психолог Лунгу О.І. провела вправу «Асоціативний ряд» - в якій гості дали визначення терміну «патріотизм»; та інтелектуальну розминку «Кольорові стрічки до українського віночка» .

Наприкінці семінару відбулося обговорення та підведення підсумків роботи.

Перед присутніми виступила методист міського методичного кабінету Левицька Людмила Степанівна. Вона зазначила високу якість підготовки та проведення семінару . Запорукою ефективності виховного процесу в школі назвала органічне поєднання принципів національно-патріотичного виховання в цілісну систему.

З метою вшанувати патріотизм і мужність громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів України та її європейського вибору, прищеплювати любов до Батьківщини, зберегти та донести до учнів об’єктивну інформацію про доленосні події в Україні початку ХХІ століття, розвивати бажання стати гідними громадянами України у 9 та 10 класах пройшов виховний захід до Дня Гідності та свободи.

/Files/photogallery/3135/4J6hQdsKs3o.jpg/Files/photogallery/3135/7OC5nsN9oVY.jpg/Files/photogallery/3135/f6N6oY8-mDU.jpg

/Files/images/razdeliteli/72211303_59012846_2498.gif

8-Б клас (Класний керівник: Тюніна Ю.М.)

З нагоди третьої річниці Революції Гідності та у рамках міської благодійної акції «З добром у серці» учні 8-Б класуготували святкові буклети за наступними темами: - «З Днем Гідності і Свободи»; - «Україна – територія Гідності і Свободи». Діти збирали гуманітарну допомогу для бійців Збройних сил України, що знаходяться на передовій (шкарпетки, рукавички, взуття). На уроках з трудового навчання хлопці та дівчата виготовляли своїми руками амулети й обереги для воїнів АТО. Дані заходи мали на меті вшанування пам’яті загиблих героїв Євромайдану та Революції Гідності, а також виховання в учнів шанобливого ставлення до дійсних учасників АТО.

/Files/images/111_2016-2017/pravo_ta_psihologya/2Мик 8-А.jpg/Files/images/111_2016-2017/pravo_ta_psihologya/День гідн буклет1.jpg/Files/images/111_2016-2017/pravo_ta_psihologya/Копия День гідн буклет2.jpg /Files/images/1-aa/Копия День гідн буклет.jpg

2015-2016 навчальний рік

Классный час на тему «Об этом нельзя позабыть», посвященному Международному дню освобождения узников фашистских концлагерей.

/Files/photogallery/3070/Ф1.JPG

14 апреля 2016 года классные руководители Дубовик И.Г., Парова Н.Н. и учащиеся 8-б и 9-б классов провели классный час на тему «Об этом нельзя позабыть», посвященному Международному дню освобождения узников фашистских концлагерей.

/Files/photogallery/3070/Ф2.JPG

Цель проведения мероприятия:

ü способствовать формированию стремления учащихся знать историю своего народа, его прошлое и настоящее;

ü ознакомить учащихся с фактами Второй мировой войны;

ü развитие у учащихся чувства патриотизма, гордости за свой народ, ответственности;

ü воспитание любви к Родине, к людям, одержавшим победу над фашизмом;

ü воспитывать уважительное отношение к исторической памяти своего народа.

/Files/photogallery/3070/Ф3.JPG

В ходе классного часа ребята еще больше узнали об истории возникновения фашистских концлагерей, об их местонахождении, названия концлагерей и об условиях жизни людей в них.

/Files/photogallery/3070/Ф4.JPG

Минутой молчания учащиеся и преподаватели почтили память не вернувшихся из застенков концлагерей узников.

/Files/photogallery/3070/Ф5.JPG

Подвести итоги беседы можно словами известного стихотворения Р.Рождественского

Люди земли! Мечту пронесите
через года и жизнью наполните!..
Но о тех, кто уже не придет никогда,
ЗАКЛИНАЮ, ПОМНИТЕ!

/Files/images/razdeliteli/72211303_59012846_2498.gif

Обласний науково-практичний семінар

/Files/photogallery/3050/ф 0.JPG

16 березня 2016 року на базі СШ №2 відбувся обласний науково-практичний семінар «Інтерактивні технології на уроках української мови і літератури – сучасний ресурс патріотичного виховання школярів», у якому взяли участь представники ЛОІППО, керівники міських і районних методичних об’єднань області, заступники директорів шкіл з навчально-виховної роботи, учителі української мови і літератури навчальних закладів міста.

/Files/photogallery/3050/ф1.JPG

Педагоги Рубіжного достойно представили роботу з означеної теми. Слід сказати,що надзвичайний колорит у роботу семінару внесли виступи вихованців СШ№2.Це «Привітальна» у виконанні учениць 11 класу Сухіни Поліни, Дробицької Ганни, Козюберди Ірини, Смокіної Діани , а також Мерович Дар’ї, учениці 10 класу .

/Files/photogallery/3050/ф2.JPG

« Родзинкою» став також театр живих скульптур під керівництвом заступника директора з НВР школи Чернишової Я.О. та педагога-організатора Кашуби І.Л.: «Сторінками української літературної класики».

/Files/photogallery/3050/ф3.JPG/Files/photogallery/3050/ф4.JPG/Files/photogallery/3050/ф7.JPG/Files/photogallery/3050/ф8.JPG

Під час виступу юні актори показали присутнім уривки із творів українських авторів: «Тореодори з Васюківки» В.Нестайка у виконанні учнів 4-а класу Зубова Захара і Бахмета Артура,

«Наталка-Полтавка» І.Котляревського ( Зубко В. 8-а кл.,Малкова Ю.10 кл.),

«За двома зайцями» М.Старицького (Сергієнко М.і Сухіна П.)

«Ніч перед Різдвом» М.Гоголя (Красюк Я.,Гребенюк І.,Беседа М.,Козюберда Д.).

/Files/photogallery/3050/ф9.JPG

/Files/photogallery/3050/ф6.JPG

Виступи учасників семінару показали,що в місті проводиться велика робота з національно-патріотичного виховання, і вона має свої позитивні наслідки.

/Files/images/0d2098b624fa31279c09429fddb05cb7.gif

2015 Конкурс строя и песни

2015 День національної гідності та свободи

Зі святом, з Днем захисника України!

Проект Кашуби І.Л. "Я- патріот"

День Державного Прапора України

Це моя Україна 2015-09-02«Чим може пишатись українець?»

День сім'ї 2015

Українська дівчина і розумна і красива

Віночок дружби народів України

Козацькому роду нема переводу

На Різдво до Львова

Кол-во просмотров: 0