Подписаться на RSS

2017-2018 навчальний рік

фотозвіт

В школі розпочався місячник безпечного руху "Увага! Діти на дорозі". На початку навчання був проведений єдиний урок з правил дорожнього руху "Безпечна дорога від школи додому", про що записано на відповідних сторінках журналу та у щоденниках учнів. Розроблено та виконано ряд заходів щодо проведення місячника безпечного руху "Увага! Діти на дорозі". Виготовлено маршрутні листи і вклеяно в щоденники кожному учню. В класних куточках поміщена інформація про дорожній рух.

З метою активізації роботи з попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму, узагальнення та розповсюдження кращих форм і методів профілактичної роботи серед неповнолітніх, поглибленого вивчення та постійного дотримання правил дорожнього руху, формування навичок безпечної поведінки учасників дорожнього руху класними керівниками в рамках місячника“Увага! Діти на дорозі!”були проведені ряд заходів.

Максютенко Л.М. та Ільїна Т.А. запропонували учням перших класів зіграти у дидактичну гру: «Який це знак?», щоб поглибити знання про дорожні знаки, та у рухливу гру «Горобчики і автомобілі».

Учні 2-А класу дискутували з теми "Секунда- це багато чи мало". Чередниченко В.О. провела учнів у грі лабіринтом правил дорожнього руху.

Учні 2-Б класу працювали в групах , фантазували, вчились захищати свої проекти найбезпечнішої дороги під керівництвом Чернишової Я.О.

Тур С.І. запропонувала учням 3-А класу пізнавально- навчальну вікторину "Вивчив сам- навчи друга" .

Євтушенко А.Ю. з учнями 3-Б класу моделювали ситуацію: «Червоне світло застало посеред дороги», щоб визначити послідовності безпечних дій.

В 4-А класі Подзігун Г.М. провела з дітьми конкурс малюнків, бесіду "Цінність і неповторність життя і здоров'я людини".

Діти 4-Б класу пограли у рухливу гру : «Перегони» з використанням атрибутики та дорожніх знаків з метою вчити дітей орієнтуватися на дорозі за сигналами світлофора.

А 21 вересня 2017року всі учні 3 та 4 класів прийняли участь у агітбригаді.

Обломій О. В. запропонувала учням 5-А класу скласти ребуси та кросворди з цієї теми.

Дидактична гра : «Так чи ні», яку провела Трощій Л.Г., закріпила знання про правила поведінки на вулиці, на дорозі у учнів 5-Б класу.

Коблікова Л.М. у 5-В класі провела годину спілкування „Коли вирушаєш в путь, завжди обережним будь!”

В рамках місячника «Увага! Діти на дорозі!» учні 6- А класу провели класну годину, присвячену попередженню дитячого дорожньо-транспортного травматизму.Діти із задоволенням брали участь у рольових іграх «Розв’яжи ситуацію на дорозі», закріпили здобуті знання про правила дорожнього руху, вивчили дорожні знаки, які стануть їм у нагоді завжди,виготовляли листівки на тему «Наш друг – безпечний друг».

Розумники 6-Б класу під керівництвом Ємчука Д.В. поборолися в інтелектуальному брейн-рингу "Знаки дорожнього руху"

Учні 6-В класу познайомились з історією виникнення правил руху, розвивали вміння самостійно користуватися отриманими знаннями у повсякденному житті. Для перевірки та закріплення знань правил дорожнього руху учні 6-В класу під керівництвом Середи О.М. провели квест-гру , для того щоб попередити найбільш розповсюджені помилки поведінки дітей на дорозі. Бірюкова Д. , Бушний Д.,Самохвалова В. підготували малюнки до вікторини «Вгадай знак». всім стало зрозуміло, що виконання правил дорожнього руху є показником культури людини та надійної гарантії безпеки.

Овчаренко В.І. у 7-А класі провела практичні заняття“Це повинен знати кожен”. Учні пригадалиосновні правила дорожньогоруху та безпечногодотриманняїх, переглянули відеоролики з яскравими прикладами того,як не слід себе поводити на автошляхахі залізничнихколіяхтана практицівчилися правильно переходити дорогу.

Руда А.А. запропонувала учням 7-Б класу випустити стіннівку " Водій та пішохід" та переглянути ролік "Уроки безпеки дорожнього руху". Зацікавила дітей і вікторина "Автомобіль. Дорога. Пешохід"

Андреєва І.І. у 8 класі провела час спілкування "Ми будемо жити за правилами!" та бесіду з приводи нещасного випадку з учнем школи-інтернату.

З метою повторення і поліпшення знань в рамках заходу «Обережно на дорозі!» з учнями 9-А на класній годині була проведена вікторина, де учні шукали правильні відповіді і давали поради пішоходам та велосипедистам. А також були переглянуті відеоролики про неприємності на дорозі з неочікуваним результатом. Що викликало жваве обговорення і прийняття нестандартних рішень…

Знати і дотримуватися правил дорожнього руху повинна кожна дитина ще до того, як вона самостійне вийде на вулицю - це допоможе їй безпечно ходити вулицями і дорогами наших міст і сіл, а водіїв автотранспорту позбавити багатьох неприємностей. Так 19.09.2017 учні 9-А класу з метою ознайомлення і з користю використання вільного часу -ТАКІ ПАМ'ЯТКИ розповсюдили перед початком уроків серед учнів школи

У рамках місячника «Увага! Діти на дорозі!» класний керівник 9-Б класу Тюніна Ю.М. запропонувала своїм учням тематичну вікторину з елементами бесіди «Життя - це наш безцінний скарб. Тож не залиш його без барв».

Під час заходу учні узагальнили та систематизували свої знання з теми «Правила дорожнього руху»; наочно засвоїли дорожні знаки та дорожню розмітку; ознайомилися зі стасистикою по ДТП в Україні та світі. А також учні класу стали учасниками таких конкурсів, як «Мозковий штурм», «Виправ помилки», «Хто такий? Що таке?» Проте найбільше учням запам’яталася гра «Крокодил», де вони мали без жодного слова, за допомогою рухів, міміки і жестів показати своїй команді задані терміни з теми «Безпека дорожнього руху».

Дубовик І.Г. провела з учнями 10 класу практичні заняття "Перехрестя. Особиста безпека."

За статистикою , кожну годину в світі на дорогах гине дев'ять дітей. У тридцяти випадках із ста їх загибель пов'язана з особистою неправильною поведінкою на дорозі, а не з помилкою водія. Чому так відбувається? Що треба зробити для того, щоб дороги були безпечними? Ці та інші питання обговорювали на виховній годині у 11 класі з класним керівником Паровою Н.М.

2016-2017 навчальний рік

/Files/images/razdeliteli/cisafisha_136437022715.jpg

Отчет о проведении мероприятия в рамках месячника "Дитина йде до школи".(Кл.рук. Парова Н.Н. и Дубовик И.Г.)

Агітбригада "Закони дорожньої дисципліни"

З метою підвищення інформованості учасників навчально-виховного процесу про негативні наслідки дорожньо-транспортних пригод та стимулювання дій, спрямованих на усунення основних факторів ризику дорожньо-транспортного травматизму протягом вересня в школі проводився Всеукраїнський місячник «Увага! Діти - на дорозі!».

/Files/images/razdeliteli/7224.gif

В рамках місячника "Увага! діти на дорозі!"учні 4-А класу(кл.кер. Ільїна Т.А..) підготували виступ агітбригади "Світлофор".

/Files/images/111_2016-2017/agitbrigada/WP_20160922_12_20_22_Moment.jpg /Files/images/111_2016-2017/agitbrigada/WP_20160922_12_26_56_Pro.jpg

Вложения
Кол-во просмотров: 0